Specjaliści V-T Bilanzbuchhaltung GmbH systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i seminariach

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Klientom kompleksowe i profesjonalne wsparcie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymogów zmieniającego się rynku.

V-T Bilanzbuchhaltung GmbH to kancelaria obecna na europejskim rynku od 2004 roku.

Doświadczenie związane z budowaniem firmy od podstaw pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby Klientów, którzy rozpoczynają prowadzenie działalności gospodarczej w nowym kraju.

Z własnego doświadczenia wiemy bowiem, jak trudną sprawą jest wejście na konkurencyjny rynek, poznawanie skomplikowanych przepisów dotyczących prawa podatkowego, procedur administracyjnych, czy prawa pracy.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Klientom kompleksowe i profesjonalne wsparcie, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymogów zmieniającego się rynku. W tym czasie zdobyliśmy stabilną pozycję i – co dla nas bezcenne – zaufanie wielu firm, które zdecydowały się nawiązać z nami współpracę.

Specjaliści V-T Bilanzbuchhaltung GmbH systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i seminariach. Dzięki temu jesteśmy „na bieżąco” ze wszystkimi przepisami i wszystkimi zmianami w prawie podatkowym.

Nasz zespół pomaga również w płynnym przejściu procedur rejestracyjnych dla zagranicznych podmiotów gospodarczych, które muszą – z różnych względów – rejestrować sie w austriackich urzędach lub dopilnowania wszelkich formalności przy delegacjach pracowników do Austrii. Dzięki biegłej znajomości języków obcych, jesteśmy idealnym partnerem do współpracy z działami księgowości spółek działających w różnych krajach.

Wspieramy również zagraniczne koncerny otwierające swoje filie lub spółki-córki na terenie Austrii.

W tym zakresie współpracujemy ściśle z najlepszymi kancelariami notarialnymi i prawnymi.

Co warte podkreślenia, obsługujemy firmy działające w oparciu o wszystkie formy działalności: firmy jednoosobowe, spółki cywilne i kapitałowe. Wśród naszych zadowolonych Klientów są przedstawiciele bardzo różnych branż.

Nasza oferta zawsze jest bowiem dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto wybrać Vienna-TAX

Doświadczenie

V-T Bilanzbuchhaltung GmbH to kancelaria obecna na europejskim rynku od 2004 roku.

Profesjonalizm

Specjaliści V-T Bilanzbuchhaltung GmbH systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i seminariach.

Współpraca

Wspieramy zagraniczne koncerny otwierające swoje filie lub spółki-córki na terenie Austrii. W tym zakresie współpracujemy ściśle z najlepszymi kancelariami notarialnymi i prawnymi.

Rachunek firmowy czy osobisty? Porównanie

Rachunek firmowy czy osobisty? Porównanie

Przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą nie ma obowiązku posiadania konta firmowego – płatności firmowych może dokonywać także z konta prywatnego. Mimo…
Dlaczego muszę podawać kod zawodu do ZUS-u skoro jestem na samozatrudnieniu?

Dlaczego muszę podawać kod zawodu do ZUS-u skoro jestem na samozatrudnieniu?

Nowelizacja przepisów ZUS-u z maja 2021 roku nałożyła na przedsiębiorców obowiązek zgłaszania kodu zawodu w kontekście zatrudnionych pracowników. Informacje te…
VAT OSS – zasady rozliczania podatku VAT w ramach pakietu e-commerce

VAT OSS – zasady rozliczania podatku VAT w ramach pakietu e-commerce

Chcąc dotrzeć do jak największego grona nabywców, polscy przedsiębiorcy korzystają z różnego rodzaju platform i sklepów internetowych, takich jak np.…